Mutlu Kaya’nın vurulmadan önceki son görüntüleri

Katıldığı ses yarışması ile beğenilen Mutlu Kaya’nın saldırıya uğramadan önceki görüntüleri ortaya çıktı.

Mutlu Kaya'nın vurulmadan önceki son görüntüleri

www.gercekportal.com

Katıldığı patırtılı yarışması ile estetik Mutlu Kaya’nın saldırıya uğramadan esbak görüntüleri ortaya çıktı.

Masmavi gözlerindeki düşlerini ‘heveslik eyledim’ şarkısıyla seslendirdi, Türkiye’de gönülleri fethetti fakat uğramış olduğu atılım onu ve sevenlerini dikçe üzdü. Billur sesi ve hayranlık bırakan güzelliği ile hastanede dirim savaşı verici Diyarbakırlı Mutlu Kaya üzere ümitli bekleyiş yedinci günde de bitmeme ederken güre kız 6 ay müddet ile takımlar aracılığıyla himaye dibine alındı. Genç kız saldırıya uğramadan çelimsiz müddet geçmiş ise katılmış olduğu bire benzer düğünde hakeza görüntülendi.


Diyarbakır’dan duyurduğu sesiyle, İstanbul’da hayallerinin ardına sakıt Mutlu Kaya’nın hastanedeki yedinci gününde de dualar iyileşmesi yönünde. Gazi Yaşargil Eğitim Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi derin Bakım Ünitesi’nde otama altında kâin Kaya’nın uyandırılma süreci bitmeme ederken ailesi ve yakınları da sayrılarevi bahçesinden bire benzer an olsun ayrılmadan sıkıntılı bekleyişlerini sürdürüyor.

6 AY KORUMA KARARI

Türkçe ve Kürtçe seslendirdiği şarkılarla Diyarbakır’ı gözdesi bulunan Kaya’nın İstanbul süreci başladıktan sonradan sınırları aşan adı çelimsiz müddette akseptans görmüş oldu ve gönüllerde yerey edindi. Öte taraftan itimat yetkililerinden tahsil edilen bilgiye bakarak yetkililer Kaya’nın hastaneden taburcu bulunmasına büyüklüğünde sabık müddet içinde 6 ay devamlı ile tedarik gayeli himaye sonucu dibine alındığı öğrenildi.

GİTTİĞİ HER YERDE MİKROFON ELİNDEN DÜŞMEDİ

Kaya’nın saldırıya uğramadan çelimsiz müddet geçmiş yakınlarının, ilçede gerçekleştirdiği bire benzer düğüne ailesi ile katılmış olduğu ve düğünde gene güzelliği ile büyüleyerek mikrofonu sahiplendiği görüldü.

Portal-Hayata Dair

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.