Subaru Forester 2.0L AWD Elegance Model İncelemesi

Subaru Forester 2. OL AWD Elegance

Bugün ise size uzun zamandır piyasanın merakla beklediği Subaru Forester 2. OL AWD Elegance modelinden söz edeceğiz. 4×4 çekişe sahip bu araç mükemmel özelliklerini de beraberinde getirmektedir. Arazı yapılarına daha çok uygun olan ve 198 Nm torku olan 150 hp lik motor gücüyle sizi etkilemeyi başarabilecek bir arabadır.  Subaru Forester 2. OL AWD Elegance aracının maksimum ulaşabildiği hız ise 192 km olarak tespit edilmiştir. Bu yeni nesil araç 0 km den 100 km hızına ise 11,8 saniye de ulaşabilmektedir.


 Aracın yakıt deposu 60 litredir. Şehir içi ortalama yakıt tüketim miktarı 6,5 litre iken şehir dışında ise yakıt tüketimi miktarı 5.5 lt şeklindedir. Aracın 2015 yılı fiyatı ise 108.990 TL’dir. Araç özellikleri itibariyle uygun bir fiyata sahip görünmektedir. Araçta iç donanım ve performansı tek dokunuşla gerçekleştirebilen sizi büyüleyecek özelliklere sahiptir. Genel bakışta teknolojinin her türlü nimetini bünyesinde barındıran Subaru Forester marka arabamız her yönüyle size estetik ve teknolojiyi tek tuşlarla sağlayabilecek özelliktedir.

Araçta tek tuşla arka koltuklar kendini katlayarak bagaj hacmini genişletebiliyor. İç konforu ve sürüş zevki ise üst sınıf bir araba gibi ve güzel de bir performans yansıtmaktadır. Akıllı sürüş asistanı sayesinde ise yol ve hava koşullarına en iyi şekilde kendini uyarlayabiliyor. Ayrıca yolda seyir halinde olduğunuzda belli km hızda gitmek istediğinizde bunun tek tuşla yapabilme keyfini de sizlere sunuyor. Ayrıca elleriniz direksiyondayken tek tuşla vites değişimi yapmanız da rahatlıkla mümkün durumdadır. Araçta her yönden sürüş ve konfor açısından en iyi şekilde uğraşılmış görünmektedir. İlginç bir tasarımı olmayan bu araçta konfor kesinlikle üst düzeyde tutulmuş görünmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.