Ssangyong Korando C 4×2 MT Model Özellikleri

Ssangyong Korando C 4x2 MT

Bugün ise sizlere Güney Kore’nin üretimini yaptığı bir marka olan Ssangyong Korando C 4×2 MT adlı araba hakkında bilgilendireceğiz. İsmi biraz yabancı gelmiş olan bu araç yeni modelinde ses getirmeye çalışmaktadır. Araç sportif özelliği ile alıcının gönlünde taht kurmayı hedeflemektedir. Özellikle konfor ve performansa dayalı bir çizgisi bulunan bu arabada kesinlikle hoşlanacağınız bazı yönleri keşfetmeniz oldukça mümkündür.

 Güçlü bir motoru bulunan Ssangyong Korando C 4×2 MT aracımızda 6 ileri vites kutusu bulunmaktadır. Bu aynı zamanda yol ve hava koşulları göz önünde bulundurulduğunda vites değişimi konularında önemli bir dinamiklik katacak gibi durmaktadır. Araç 175 hp gücünde ve 360 torka sahip bir arabadır.  Dış görünümünde ise kuvvetli bir araç olduğunu en iyi şekilde sizlere yansıtabilen bir arabadır. Fakat hız konusunda bu araçta beklentiyi biraz düşük tutmakta yarar vardır. Arabanın ağırlığı ise 1591 kilogramdır. En yüksek hızı 179 km olan bu araç 0 km den 100 kilometre hıza ise 10.9 saniye gibi sürelerde ulaşabiliyor.


Yakıtta ise ne az ne de çok olan bir tüketimi söz konusudur. Dizel motor olduğundan aslında pek fazla da korkmaya gerek yoktur. Bu arabanın yakıt depo hacmi ise 57 litredir. Aracımız şehir içinde 7,5 litre dolaylarında yakıt tüketirken, şehir dışında ise 5.1 litre yakıt tüketimi yapmaktadır. Aracın yüksekliği 1675 mm şeklinde olduğundan diğer araçlardan kendini üstün hissetmeyi sevenlere göre rahat bir duruş ve konfor sunabilecektir. Ssangyong Korando C 4×2 MT ünlü bir tasarımcının ilhamıyla bütünleşmiş durumdadır. Fiyat konusunda da aracı incelediğimizde 88.950 TL gibi fiyatları bulunmaktadır. Araç aile yapısına uygun dinamik ve sizi yolda bırakmayacak kuvvetli bir araba niteliğindedir. Aracı test edebilir ve keyif alıp alamayacağınızı yerinde görme fırsatına erişebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.