Opel Adam 1.2 Jam Modelinin İncelemesi

Opel-Adam-1.2-Jam-inceleme

Yeni modeliyle Opel firmasının en cafcaflı duran araçlarından biri de Opel Adam 1.2 Jam modelidir. Bu araçta dilediğiniz renk seçeneğini bulabilirsiniz. Her renk sizin ayrı bir maceracı ruhunuzu ortaya çıkartabilecek kadar güzel tasarlanmıştır. Opel’in bu harika yeni oyuncağı ile zevkli sürüşler sizleri bekliyor olacaktır. Sizi farklı kılacak güzel bir araba arayışı içindeyseniz bu araba en harika seçiminiz olabilir. Aracın motor gücü 70 hp ve benzinli bir motordan oluşmaktadır. 165 km ise en son ulaşabildiği hız olarak tespit edilmiştir. Performansının değerlendirecek olursak küçük bir araba baz alındığında ortalama değerlerde görünen bir arabadır. Aracın 0 km den 100 km’ye çıkış süresi ise 14,9 saniye olarak ölçülmüştür.

Yakıt tüketimini kontrol ettiğimizde ise şehir içi 7,1 litre olarak ve şehir dışı ise 4,2 litre olarak tespit edilmiştir. Bu geri kalan özellikleri saymazsak Opel Adam 1.2 Jam modelini dezavantajlı bir araba modeli olmaktan kurtarmaktadır. Aracın bagaj hacmi ise 170 litre dolaylarındadır. Fakat bu özellik Opel’in bu aracına güzel bir yol tutuş özelliği kazandırmış durumdadır. İç tasarımıyla sizi mutlu edecek ve sürüş asistanlarıyla da bir adım önde olan bu harika araç da park etme olayına bir çözüm de getirilmiş durumdadır.


Arabada mevcut olan city sürüş modu ise direksiyonun kontrolünü sizin akışınıza bırakarak zorluk derecelerini de en aza indirmeyi başarmış durumdadır. Park etme konusunda yeni bir solu getirmeyi başarmış bu Opel modelinde park etme sorunu yaşayanlara büyük yardımcı olacak sistem arabada mevcuttur. Bunu sağlayan ise gelişmiş park pilotu özelliğidir.  Bu araç gelişmiş bir park sistemine sahip olduğundan kendi kendine aracı park edebilmektedir. Yine araçta yer alan kör nokta uyarı sistemi ise kazaları en aza indirecek harika bir özellik gibi durmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.