Mitsubishi ASX 1.6 Intense MT Modelinin İncelemesi

Mitsubishi-ASX-1.6-Intense-MT

 Bugün herkese Mitsubishi firmasının üretmiş olduğu harika araçlardan birini daha tanıtmak istiyoruz. Sizler adına Mitsubishi ASX 1.6 Intense MT aracını inceledik ve görüşlerimizi sizlerle hemen paylaşalım istedik. Araç harika görünümünün yanı sıra 1.6 motora sahip ve 117 beygirlik bir motor gücü üretebiliyor.  Aracın maksimum tork gücü 154 Nm olarak kaydedilmektedir.

Aracımız aynı zamanda 0 km hızdan 100 km hıza yaklaşık olarak 11.4 gibi bir sürede ulaşabiliyor. Şuan sadece düz vites olarak üretilmiş araç için 2015 ilk baharında otomatik vitesli olan modellerinin de piyasaya sürülmesi beklenmektedir. Ayrıca aracın şuan dizel olanı yok sadece benzinli modelleri mevcuttur. Bu konuda da şunu söylemek mümkündür. Aracın dizel olanını ise 2016 yılında kavuşmak mümkün olabilecektir. Aracın yakıt tüketimi konusunda da şehir dışında ortalama olarak 4.9 litre tükettiğini belirtebiliriz. Aynı şekilde şehir içindeki yakıt tüketimi ise 7.5 lire şeklindedir.


 Araçta artık birçok araçta olması gereken hız sabitleme sistemi de mevcut durumdadır. Aracın bagaj hacmi ise 416 litre şeklindedir. Araçta yokuş kalkış sistemi, ön sis farları, direksiyon kumanda sistemi, cam tavan ve yol bilgisayarı gibi güzel özelliklerde mevcuttur. Araçtaki eksi yönlerden biri ise dışarıdan içeriye ses alabilmesidir. Bu seviye fazla değil ama takıntı yapılabilecek düzeyde bir ses aracın içine ulaşmaktadır. Bu aracı herkes 6 vites beklerken araç 5 vites olarak karşımıza çıkmaktadır. Mitsubishi ASX 1.6 Intense MT fiyat konusunda da oldukça ilginç olan jeep fiyatına araç sahibi ediyor. Mitsubishi bu aracı yaklaşık 68.000 TL dolaylarında bir rakamdan satışa sunmaktadır. Bu aracın 2. El fiyatları ise oldukça düşük olarak araç satış sitelerinde seyretmektedir. Araç özellikleri incelendiğinde çoğu kişi tarafından tercih edilebilecek bir araç niteliğindedir.

 Mitsubishi-ASX-1.6-Intense-MT

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.