Jeep Cherokee 2.0 MultiJet Limited 9 ATX Model Özellikleri

Jeep-Cherokee-2.0-MultiJet-Limited-9ATX

Şimdi size bahsedeceğimiz özel arabanın adı Jeep Cherokee 2.0 MultiJet Limited 9 ATX’tir. Bu harika araba dış görünümüyle sizi büyüleyecek mükemmel bir konfora sahip arabalardandır. Geniş iç görünümü ve yerden yüksekliği ile adeta sizi büyüleyecek ve şehir hayatına uyum sağlamış bir tank görünümünde olacaktır. Yerden yüksekte duran arabalar her zaman bizimde tercihimiz olmuştur. Yüksek bir araç olmasının yanı sıra bu araçtaki off road özelliği yani 4×4 özellikleri de sizi büyüleyecektir.

Sizi diğer araçlarla yan yana gelindiğinde oldukça kuvvetli ve kasvetli gösterecek bu harika araçla havanızı da istediğiniz gibi atabileceksiniz. Bu araç rakiplerine göre dikkat çekici bir performansa sahiptir. Jeep aslında uzun zamandır 4×4 motorlu araçlar klasmanında ün salmış bir model olarak bilinmektedir. Son zamanlarda aracında yaptığı yeniliklerle ise dünyada bilinen belli bir seviyedeki kaliteye de ulaşmıştır. Rakiplerine göre kendi havasında ve çok etkili bir görünüme sahip arabadır.  Dizel motoruyla Jeep Cherokee 2.0 MultiJet Limited 9 ATX yaklaşık 170 hp beygir gücünde harika bir araba olarak sizlere kendini sunmaktadır.


Ağırlık konusunda da 1953 kg olan bu harika araç 0 km den 100 km’ye yaklaşık 10,3 gibi bir sürede ulaşabiliyor. Dizel motora sahip olduğundan yakıt tüketimi konusunda fazla korkmaya gerek yoktur. Araç şehir içi yaklaşık 7,1 litre, şehir dışında ise yaklaşık olarak 5.1 litre oranında yakıt tüketimi yapmaktadır. Jeep Cherokee’nin bagaj hacmi ise 412 litre olup araçta aynı zamanda ufak bir dokunuşla açılıp kapanabilen bagaj bulunmaktadır. 8 yönlü ayarlanabilir elektrikli koltuklar ve de dokunmatik kokpiti de araç için seçkinliği ön plana çıkartıcı unsurlar olarak göze çarpıyor. Bu araca sahip olmak size kalite ve güveni ve keyifli sürüşleri kesinlikle en iyi şekilde sunmuş olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.