Bmw 218 i Active Tourer Modelinin Özellikleri

Bmw-218-i-Active-Tourer-ozellikleri

Sizlere BMW’nin yeni harikalarından olan Bmw 218 i Active Tourer adlı model hakkında bilgiler vereceğiz. Kalite ve özen konusunda oldukça titiz tasarımlar üreten BMW firması bu harika modelinde oldukça estetik ve benzersiz bir görünümü olan aracı yapmıştır. Bu araç özellikle yakıt bakımından oldukça dikkat çekici bir araç olduğunu rahatlıkla belirtebiliriz. BMW’nin bu yeni oyuncağı tam anlamıyla uzun yol aracıdır.


Şehir içinde düşük yakıt tüketimi sunması da dikkat çekici özelliklerinden olarak karşınıza mutlaka çıkacaktır. Araç 136 beygir gücünde bir motora sahip ve maksimum 200 Km hızındadır. Rahatını seven kişilere çok iyi şekilde hitap edebilecek bu mükemmel araç konfor düşkünü olanların en iyi tercihi olacaktır. Bagaj hacmi 468 litre olan bu harika araç çoğu eşyanızı yerleştirmeniz konusunda oldukça yeterli büyüklüktedir. Bagaj hacmi adına arka koltuğu yatırılabilir durumdadır. Böylece elde edeceğiniz yeni bagaj hacmi ise 1510 litre olabilmektedir. Bu harika marka sürüş ayrıntılarına en iyi şekilde önem veren bir markadır.

Bu araçta aynı zamanda belli başlı teknik işleyişlerde en güzel şekilde sizlere sunulmaktadır. Daha etkili viraj dönüşleri adına ön iç tekerleklerine hafif bir şekilde fren yapılan bir özelliği bulunmaktadır. Bu sayede oldukça güvenli bir dönüşle yol ve sürüş güvenliği en iyi seviyelere çıkartılmış olmaktadır. Bmw 218 i Active Tourer yakıt tüketimindeki tasarrufuyla göz dolduracağa benziyor. Yakıt deposu 55 litredir ve bir deposuyla 1050 kilometre yol gidebilmektedir. Bu harika ötesi aracın fiyatı ise 99 bin 788 TL’dir. İç ve dış dizaynı ve konfor dolu havasıyla bu parayı sonuna kadar hak eden bir modeldir. Bu kaliteli araba ile 200 Km hıza rahatlıkla çıkabilirsiniz. Ayrıca 0 kilometreden 100 Kilometreye ise 9.3 saniyede çıkabiliyor. Uzun yol sevenlere göre bir araçtır ve tavsiye edeceğimiz bir arabadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.