Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Progression Plus Modelinin Özellikleri

Alfa-Romeo-Giulietta-1.4 TB-Progression-Plus-Ozellikleri

Uyumu ve dış görünümüyle zarif bir dokunuş gibi olan Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Progression Plus modelini sizin için inceledik ve bazı özelliklerini ve bu arada ait güzellikleri sizlerle paylaşmak istedik. Öncelikle herkese merhaba, bugün sizlere oldukça hoşumuza gitmekte olan bir araçtan söz etmek istiyoruz.

Alfa Romeo arabasında ilk olarak dikkatleri çeken ön kaportasının tasarımı ve dizaynı olacaktır. Enerjik bir hava katmış olan görünümü ile bu harika arabayı yakından görmenizi özellikle tavsiye etmek isteriz. İnce dokunuşları hissettiren, hızlı profiliyle dikkat çeken ve led ışık kavramına farklı bir soluk getiren oldukça hoş bir spoyler görünümüyle Alfa Romeo’nun bu harika arabasını kesinlikle çok seveceksiniz.


Bu harika arabada Alfa Romeo kalitesi Giulietta modelinde de hissedilmektedir. Tasarımıyla güven veren ve çoğu testte başarılı sonuçlar vermiş olan bu harika araç bazı ödülleri almayı da hak etmiştir. Avrupa’da bilinmekte olan ve dünyada adını duyurmuş olan ‘’Euro NCAP’’ tarafından 5 tam puan üzerinden yıldız alarak kendini en iyi şekilde kanıtlamış bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu benzersiz görünümlü araçla güven içinde bir sürüş keyfi alabilir ve harika araba gezmelerine rahatlıkla çıkabilirsiniz.

Ailenizi güvenle istediğiniz her yere götürebileceğiniz kaliteli bir araç niteliğindedir. Bu kalite dolu araba da sürüşün üç düğmesi elinizin altında olacaktır. Dynamic, normal ve de All weather özellikleri bulunan ve sürüş keyfine bambaşka bir boyut getiren bu özellikler kesinlikle keyif verici olacaktır. 120 Hp motor gücü ve 0 ile 100 Km arasına yaklaşık 9,4 saniyede ulaşabilmesi de hayranlık vericidir. En fazla kaç km yapıyor diye merak ediyorsanız ise 195 Km yapabildiğini belirtebiliriz. Bu aracın fiyatı ise yaklaşık 68.485 TL şeklindedir. Fakat bu kampanyalı satış fiyatı olduğundan normal satış fiyatı ise 76.000 TL’leri bulabilmektedir. Şıklığı ve zarafetiyle bu araç kesinlikle tavsiyemizdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.