Yeni Audi A6 2015 Model Ailesi İncelemesi

Yeni-Audi-A6 2015-Model-Ailesi-inceleme

Alman devi Audi otomobil dünyasına yeni bir soluk getirecek A6 modeli ile otomobil tutkunlarının büyük çapta ilgisini çekmeyi tekrardan başardı. Yeni konsept, yeni renk seçenekleri ve tamamen geleceğe dönük olarak hazırlanmış iç dizaynı ile geniş bir kitleye hitap etmekte olan bu dev otomobil firması fiyat konusunda da hiç taviz vermiyor.

Yeni Audi A6 2015 model serisi otomobiller tahminlerimize göre 2015 yılının sonbahar aylarında Almanya sınırları içinde piyasalardaki yerini alacaktır. 190 ile 33 beygir arasında motor seçenekleri olan bu model çevremizde pek göremediğimiz TFSI motoru ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başarmış durumdadır.


Audi markasının kalitesini ve tasarımını bilmeyeniniz yoktur. Sırf Audi üretiyor diye bu modele gözü kapalı sıcak bakan kitlenin bu beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak olan Yeni Audi A6 2015 model araç yakıt tüketim değerleri ile de sınıfında oldukça başarılı sayılmaktadır. Eğer ki TDI motorlu bir model seçecek olsaydınız bu motorların beygir cinsinden güç değerleri 150 ile 326 arasında değişkenlik gösterebilecekti.

Yeni Audi A6 2015 Model Ailesinin 5 farklı Modelinin Fiyatları

Yeni Audi A6 2015 model araçların birçok kasa seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan en çok talep ve ilgi gören model sedan kasa tipi olmasına karşın bu dev otomobil firması A6 Avant, A6 Allroad Quattro, Audi S6 ve Audi RS6 modellerinden de yüksek satış rakamları beklemektedir. Eğer ki bu modeller içerisinde en ucuz olanı satın almak istiyorsanız sedan Audi A6 1.8 TFSI 2015 modelini tercih edebilirsiniz. Bu en ucuz modelin Almanya’da satışa çıktıktan sonra karşılık gelen fiyatı yaklaşık olarak 38.400 Euro olacağı tahmin edilmektedir. Bu fiyatlar tabii ki ülkemizde 2 katına çıkacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.