Halit Akçatepe Güdük Necmi Felç mi Oldu? Son Sağlık Durumu?

halit-akcatepe-saglik-durumu-felc-mi-oldu

1938 doğumlu yılların oyuncusu Halit Akçatepe, namı değer Güdük Necmi felç mi oldu? Halit Akçatepe’nin son sağlık durumu hakkında bilgiyi sizlere aktarmak istiyorum.

Halit Akçatepe kısa bir zaman önce yüksek tansiyon rahatsızlığı nedeni ile hastaneye kaldırılmıştı. Güdük Necmi’nin sağlık durumu hakkında ne yazık ki iyi haber gelmedi. Doktorlardan gelen habere göre bu felç kısmi idi. Son fotoğrafların yayınlanan Halit Akçatepe’nin şimdilik sağlık durumunun iyiye gittiği söyleniyor. Halit Akçatepe’nin kızı Ebru Hanım ise fizik tedavi esnasındaki fotoğraflarını İnstagram hesabından yayınlamaya başladı.


Güdük Necmi daha önce hiç Konservatuar eğitimi almamış, zamanında babası Sıtkı Bey’e bize küçük bir oyuncu lazım sözlerinden sonra oğlunu önermiştir ve 5 yaşında 43 senesinde sahnelere adım atmıştır. Fransız liseden mezun olan Akçatepe, 1.5 sene boyunca askerlik yapmıştır. Ünlü oyuncuyu Türk sinemasının önemli ismi yana film ise 34 yaşında oynadığı Tatlı Dillim filmi olmuştur. 75 senesinde ise herkesin yakından bildiği ve hala beğeni ile izlenen Hababam Sınıfı filminde Güdük Necmi olarak rol almaya başlamıştır.

Halit Akçatepe’nin annesi ve babası da birçok filmde rol alan önemli isimlerdendir. Hatta babası Hababam Sınıfında Paşa Nuri rolü ile karşımıza çıkmıştır ama kimse bilmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.