En İyi Aile Arabaları: Fiat 500 L Living Özellikleri

en-iyi-aile-arabalari-fiat-500-l-living

Ailenizin konforu için satın alacağınız ve uzun yolculuklarda rahat bir şekilde yolculuk yapabileceğiniz MPV tipi aile araçları içerisinde oldukça yoğun bir şekilde talep gören Fiat 500 L Living modeli 2015 yılına damgasını şimdiden vurmuşa benziyor.


Fiat markasının kendine özgü renk çeşitliliğini görebileceğiniz Fiat 500 L Living modeli ile geniş aile olarak uzun ve konforlu yolculuklara çıkabilir, düşük yakıt tüketim avantajları ile bütçenizi önemli ölçüde koruyabilirsiniz. Diğer aile arabaları içerisinde belki de en son bakacağınız bu aracı tercih etmeniz için iki çok önemli neden vardır. İlki çok övülen multijet motoru diğeri ise düşük fiyatıdır. Diğer aile arabalarına göre düşük fiyatlı olan bu model 1.3 mjet motoruna 71.400 TL fiyat biçmektedir. Fiat 500 l Living modelinin diğer aile arabalarından göze çarpan en önemli dezavantajı şehir içinde yaklaşık olarak 5.5 litre yakıt tüketmesidir.

Citroen, Toyota ve Peugeot modellerinde bu yakıt tüketim değerlerinin daha düşük olduğu briz olarak görülmektedir. Ancak uzun yolculuklar için kullanacağınız Fiat 500 l Living model aracınızın uzun yolculuklarda tüketecek olduğu maksimum yakıt tüketim değerleri 4.0 litre olarak kabul edilmektedir. Bu durum olumlu bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Her MPV araçlarında olduğu gibi arkadaki 2 koltuk tek bir tuş ile kapatılmakta olup bu bölme geniş bir bagaj hacmi sağlaması açısından oldukça önemlidir. Üstelik Fiat’ın bu modelinde iki bölmeye ayrılmış panaromik cam tavan özelliği farklı deneyimler yaşamanızı sağlamaktadır. Şehir içi yakıt tüketim değeri biraz fazla olsa da Fiat 500 l Living modeli uzun yolculuklarda en yakın arkadaşınız olacaktır. Konfor ve güven konusunda bekleneni karşılayan bu model dikkatleri üzerine toplamış durumdadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.