2015 Yılının EN İyi Aile Arabaları: Toyota Verso

Toyota Verso

Japonya’nın Türkiye’deki en büyük temsilcilerinden biri olan Toyota markası Verso modeli ile aile arabaları kategorisinde diğer rakipleri ile kafa kafaya rekabet edebilecek düzeye gelmiş durumdadır. İç hacmi bakımından oldukça geniş olan ve ihtiyaçları tam olarak karşılayan bu model ile taşıyamayacağınız bagaj ya da eşya kalmayacak.


Toyota Verso’nun diğer birçok aile arabası kategorisinde yer alan araçlardan ayrılan en önemli özelliklerinden biri de easy flat koltuk tasarımına sahip olmasıdır. Toplam 7 kişilik yolcu kapasitesi olan ve oldukça rahat koltuk tasarımı ile özellikle uzun yolculuklarda öncelikli olarak tercih sebebi olan bu otomobil daha şimdiden oldukça geniş bir kitle tarafından tercih edilmiş durumdadır. Arkada yer alan koltukları tek bir hareket ile katlayıp o bölümü tamamen bagaja çevirebilmeniz mümkündür.

Toyota Verso modelinin benzinli modelini satın almak istiyorsanız 70 bin TL ile bu modele sahip olabiliyorsunuz. Kredi kartı ile geniş vadeli ve düşük faizli seçenekler ile bu modele sahip olmak çok kolay. Üstelik Citroen Grand C4 Picasso modelinin en düşük sınıfından tam olarak 16 bin TL düşük olan Toyota’nın Verso modeli geniş bir kitle tarafından öncelikli tercih sebebi olmaktadır. Bu aracı satın alma amacınız uzun yolculuklara çıkmak, sürekli otomobil ile kilometre yapmak ise bizlerin size tavsiyesi bu aracın dizel motorlu seçeneğini satın almanızdır. 83 bin TL fiyatından başlayan seçenekler ile satışa sunulan Toyota Verso modelinin dizel motor seçeneği düşük yakıt tüketimi ile sizlere oldukça yarar sağlayacaktır. Bu modelin en üst sınıfı olan Toyota Verso Premium modeli 1.6 litrelik biz dizel motora sahip olmakla birlikte 90 bin TL üzerinden satışa sunulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.