Bana Baba Dedi Konusu, Kanalı, Saati, Tarihi, Oyuncuları

bana-baba-dedi-konusu-oyunculari-saati-tarihi

Diziler dur durak bilmiyor. Şimdi de komedi dizisi Bana Baba Dedi geliyor. Yeni dizinin konusu, kanalı, saati, tarihi ve oyuncuları hakkında bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

İlk olarak Bana Baba Dedi dizisinin yayın tarihi gösterim saatinden bahsedelim. Acun’un en sevdiği isimlerin yer aldığı yapım 10 Nisan 2015 tarihinde, saat 19.30’da TV 8 ekranlarında karşımıza çıkacak.


Dizi dünyasına bomba gibi giriş yapmayı hedefleyen dizinin oyuncuları; 3 adam kadrosu dizinin başrolünü oluşturuyor, hafif toplu yapısı ile sunucu Eser Yenenler, sempatik tavırları ile İbrahim Büyükak, güzel sesi ile de Oğuzhan Koç yer alıyor. Bunun yanı sıra Ersin Korkut’u da unutmamak gerek. Yağmur Tanrısevsin ve Cezmi Baskın da diğer oyuncularıdır.

Bana Baba Dedi dizisinin Konusu ise; aslında 3 sene evvel Amerika’da yayınlanan Babby Dady dizisinin yerli türü olacak. Eser ve Oğuzhan iki kardeşi oynayacaklar, bunlar el attıkları hiçbir işte başarılı olamamışlardır ve sonunda evden çıkıp komşuları yani İbrahim’in yanına yerleşeceklerdir. Sonrasında ise kapının önünde bir bebek bulurlar ki, hayatları tam da bu noktada değişmeye başlar. 10 Nisan Cuma günü Bana Baba Dedi dizisini izlemeyi ihmal etmeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.