27 Mart 2015 Beyaz Show Konukları Kimler Olacak?

27-mart-beyaz-show-konuklari-kimler

Cuma akşamlarını heyecanla bekleyenlerdenseniz, şimdi sizlere 27 Mart, yani Beyaz Show son hafta konukları kimler olacak, beraber bir bakalım.

Yılların eskitemediği Beyazıt Öztürk’ün Talk Show’unda bu hafta yine birbirinden kaliteli isimler olacak. İlk olarak 27 Mart konukları arasından şarkıcılara bakalım. Güzel sesi ve şarkıları ile Gökhan Türkmen, hareketli parçaları ile Zeynep Casalini, Ahmet Dursun ve Pinhanı gibi isimler yer alıyor.


Her hafta olduğu gibi Beyaz Show yeni bölümden yine sinema oyuncuları da var. Yerli film “Bizim Hikaye” oyuncularından, Haluk Piyes, Sera Tokdemir Beyaz Show’a konuk olacaklar. 27 Mart Cuma, gece 23.15 sularında Kanal D ekranında olmayı unutmayın.

Peki, Beyaz Show’da geçen hafta kimler vardı? Bu haftanın popüler filmleri arasında yerini almış olan “Kocan Kadar Konuş” yapımının oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın yanı sıra, Bülent Serttaş ve Gökçe gibi müzik dünyasının önemli isimleri de yer almıştı.

Ezgi Mola son günlerde sürekli gündemde, peki nasıl bu kadar başarılı olabildi? Müjdat Gezen Sanat Merkezinden dört sene boyunca eğitim aldıktan sonra Aydoğan Temel’den de 2 sene boyunca oyunculuk eğitimi almıştı. 2005 senesinde BKM’ye katıldı, Hırsız Polis isimli popüler dizide saf kuaför rolü ile herkesin aklında yer edinmeye başlamıştı. O günden bugüne girdiği her işte başarılı olup kendini seyirciye sevdirmeyi başarmıştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.