Racon Ailem İçin Konusu, Hangi Kanalda, Saat Kaçta ve 3. Bölüm Fragmanı

racon-ailem-icin-konusu-fragmani-oyunculari-3-bolum-fragmani

Racon Ailem için dizi dünyasına yeni katıldı. Sizlere Racon dizisinin konusu, hangi kanalda ve saat kaçta olduğu hakkında bilgi vereceğiz, sonrasında 3. Bölüm fragmanını yayınlayacağız.

Racon Ailem İçin, Salı akşamları, ATV Ekranlarında saat 20:00’da başlıyor. Kaliteli oyunculara sahip olmasına karşın istediği reyting seviyelerini yakalayamadı. Racon dizisi 1. Bölüm ile 28. Sırada yer aldıktan sonra 2. Bölümünde toparlar ümidi taşıyorlardı ama bu sefer de 47. Sıraya gerilediler.


Racon Ailem için dizisinin konusu; Kenan Korhan hapse girdikten sonra arada 10 yıl geçer, özlem duyduğu memleketine Atmaca Deresi’ne gider. Tabi, aradan geçen uzun zamanda her şey bıraktığı gibi olmayacaktır. Kızının ailesi ile tartışarak evden ayrıldığını ve kendisine yeni bir düzen kurduğunu öğrenir. Oğlu Adnan ise eskiden iyilik için, adalet için savaşırken memleketin kötü düzenine ayak uydurup o da iyi yoldan çıkmıştır.

Kenan’ın tek bir hedefi vardır, o da dağılan bütün aileyi tekrar bir araya getirebilmektir. Tabi, bu düşündüğü kadar kolay olmaz, kendisi vicdanlı iyi bir insandır, yalnız düzen tam onun karakterine ters olarak işlemektedir. Eskiden yaşadıkları, düşmanları tekrardan ortaya çıkacak ve kötü günleri tekrar geri gelecektir.

Racon Ailem için oyuncuları; Mehmet Aslantuğ, Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir ve daha nice kaliteli oyuncular yer almaktadır.

Racon Ailem için 24 Mart Salı Günü 3. Bölümü ile ekrana gelecek, son bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.