Kaderimin Yazıldığı Gün 22. Bölüm Konusu ve Fragmanı

kaderimin-yazildi-gun-22-bolum-konusu-fragmani

Salı akşamlarının popüler dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün, 22. Bölüm ile yarın karşınızda olacak. Şimdi sizlere dizinin konusu, fragmanı ve neler olacağı hakkında bilgi vermek istiyorum.

Kaderimin Yazıldığı Gün son bölümde Kahraman aşkından vaz mı geçecek? Elif ve Kere sonunda evlenebilecek mi? Elif elinde olmayan nedenlerden dolay Kerem’in evlenme teklifini onaylamak zorunda kalmıştır. Kahraman ise bütün bu konuşmaları duyunca adeta şok olmuştur.


Defne ise Kahraman ile olan aşk sansını kaybettiğini düşündüğü anda yaşanan bu olaylardan sonra tekrardan bir umut ışığı doğmuştur ama tabi yine de hiçbir şey düşündüğü gibi gitmeyecektir.

Celal Elif’i ziyaret ederek Kahraman hakkında bir şeyler söyler. Elif birden ümitlenir ve bir an aşkına karşılık bulacağını düşünür. Kahraman ile bu konuyu masaya yatıracaktır ama hiç tahmin etmediği bir görüntü ile karşılaşır.

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümde Kahraman tırlarına uyuşturucu yerleştireni bulmaya kararlıdır ve yine karşısına maksut çıkmıştır.

Kaderimin Yazıldığı Gün 22. Bölümde Yakup’un şirketteki hisseleri gidince Şükran bunun intikamını almak için çalışmalara başlar. Yakup aslında Kıymet’in çocuğu değildir ve bunun Canan’a söylemişlerdir. Kerem’in evlilik kararından sonra bütün aile komple olaya karışır.

Kaderimizin Yazıldığı Gün 22. Bölümü ile 24 Mart akşamı saat 8’de Kanal D ekranlarında olacak. Şimdi sizlere fragmanı yayınlamak istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.