2016 Model Wolkswagen Sharan Aile Arabası Geliyor

2016-walkswagen-sharan-yeni-model-aile-arabasi

Aile arabaları serisine 2016 model yeni bir Walkswagen katılıyor. Sharan adı ile binek araç kervanına katılacak ve geniş aileleri çok mutlu edecek gibi görünüyor.

Walkswagen’in yeni modeli aracı Sharan, ülkemizde pek görülen türde değil, genelde elçilik çalışanlarında göreceğiniz bu model artık ülkemizde de sık sık görülecek. Ülke olarak MPV sınıfı araçlara uzağız, aile araba modellerinin ülkemizde talebinin artması ile birlikte Sharan da yepyeni yüzü ve özellikleri ile aramıza katılacak.


Walkwagen’in 2016 modeli arabası Sharan, Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkacak. En iyi aile arabası kategorisine koyabileceğiniz Sharan, % 15 oranındaki yakıt tasarrufu sayesinde özellikle benzinin pahalı olduğu ülkeler için avantajlı olacak. 2016 model Sharan, 2 adet benzinli modele sahip, ilki 150 PS güç üretirken diğeri de 220 PS üretiyor. Sharan aile arabası, özellikle ülkemiz için tercih edilebilecek dizel versiyonları için 3 model çıkarmış, 115-150 ve 184 PS güçleri ile karşımıza çıkacak.

2016 model Sharan’ın bu güçlü motorları çift kavrama otomatik şanzıman ile bir araya gelince daha etkin olacak. Sharan teknoloji dünyasına da ayak uydurmuş, Aplikasyon bağlantı özelliği sayesinde Android ve İOS gibi araç uygulamalarını kolaylıkla çalıştırabilecek. Bu özellik ise MPV türünde bir ilk olacak. Bu aile arabasının bu senenin yaz aylarında Almanya’da satışa çıkması planlanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.