Gönül İşeri 23. Son Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle

gonul-isleri-23-son-bolum

Gönül İşeri, Pazar günleri herkesi ekrana kilitleyen, Star TV’nin en iyi dizilerindendir. 23.  Ve son bölümü ile bugün yayınlanacak dizinin fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Sinem Kobal, Selma Ergeç, Bennu Yıldırımlar ve Timuçin Esen gibi sağlam kadrosu ile karşımıza çıkan Gönül İşleri dizisinin son bölümünde yine heyecan dorukta. Muzaffer evden ayrılırken kızları da onun arkasından gider, Sevda’nin Bedir hakkında vereceği karar ise herkesi merakta bırakan soru oldu.


Servet, düğün öncesi öyle bir ilaç alır ki, dünya onun için bir anda toz pembe olmuştur, tabi sabah kalktığında nasıl dertler ile boğuşacağının farkında değildir. Muzaffer ise kızlarına çok kırılmıştır, bu yüzdende de evde ayrılma kararı alır. Çocukları ise babalarını bulmak için canla başla uğraşırlar.

Sevda ise evlenme aşamasında olan Bedir’e aşırı derecede öfkelidir kolay kolay da affedeceğe benzememektedir. Saadet etrafındaki herkesi gözlemler, bir bakar ki bütün sevgililer ayrılmaya başlıyor, kendi ilişkisi hakkında tereddütleri başlar.

Yılmaz ise o kadar çabalamasına rağmen bir türlü Servet’in gözüne girememiştir, Servet’in ise yaşamındaki derin yaralar onu ve gebeliğini olumsuz etkilemektedir.

Gönül İşleri 23 yeni bölümü ile Pazar akşamı 20:00’da sizlerle olacak, dilerseniz fragmanı sitemizden izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.