Kara Para Aşk 38. Bölüm Özeti ve Fragmanı-İzle

kara-para-ask-38-bolum-ozeti-fragmani-izle

Kara Para Aşk 37. Bölümü 11 Mart tarihinde yayınlanmıştı. 18 Mart tarihinde de 38. Bölümü yayınlanacak ve son bölümde neler olacak, fragmanında neler oluyor hepsini sizlere aktarmak istiyorum.

Kara Para Aşk 38. Bölümde Ömer öfkeden deliye döner, Hüseyin’in Dündar adına iş yaptığına kesin olarak emin olmuştur. Abisi suç işlemiştir ve cezasını sonuna kadar çekmelidir,  Hüseyin ise çok hasta olmasına karşın bu olaydan nasıl kurtulurum diyerek yollar aramaktadır. Kardeşinin abisinin katili olduğun bilmesini istemediği için Tayyar ile anlaşma yapar. Elinde bulunan elmaslar, ve bütün delil belgeleri Tayyar’a teslim edecektir, bunun karşılığında ise Sibel ve Ahmet, cinayet konusundaki itirafların olduğu ses kaydını ortadan kaldıracaktır.


Kara Para Aşk son bölümde Hüseyin Tayyar’a söyledikleri ile onu ikna etmeyi başaracak mıdır? Ömer, bütün bu kötülükleri yapan, insanları öldüren kişinin abisi olduğu bilgisini edinecek midir?

Nilüfer Ömer ile birlikte ortaklık yapınca Tayyar bunu fark edere ve ondan tamamen kurtulmak için bir plan uygulayacaktır. Metin ise Tayyar’ın bu kötü planının farkına varınca ortalık karışır, Tayyar’dan eski günlerin intikamını almak için hazırlıklara başlar. Metin ise adeta çıldırmıştır ve Tayyar Hüseyin ikilisini yakalatacak bilgileri verecek midir?

Kara Para Aşk 38. Bölümde bunlar yaşanırken Elif ise düğün için gelinlik provalarını yapmaktadır, Ömer ise ona ulaşamayınca korkar ve hemen aramaya çıkar. Bulunca da Elif’i gelinlikle görür ve bunun uğursuzluk olacağını düşünen Elif duruma hiç sevinmez. Nikahlarının olacağını ailelere açıklayan ikiliyi bakalım son bölümde neler bekliyor. Şimdi sizleri Kara Para Aşk 38. Bölüm fragmanını izlemeniz için yayınlıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.