Ayrılsak Da Beraberiz Konusu Hangi Kanalda Hangi Gün Saat Kaçta

ayrilsak-da-beraberiz-konusu-fragmani-hangi-kanalda-gunde-saat-kacta

Ayrılsak da Beraberiz ekranlara geri geldi. Şimdi sizlere bu güzel dizisinin konusu, hangi gün, hangi kanalda ve saat kaçta olduğuna dair bilgileri aktarmak istiyorum.

Eskiden yayınlanan Ayrılsak da Beraberiz de, boşanmış bir karı koca yine aynı evi paylaşırlar, her yaşadıkları adeta komedi olan ikilinin başında geçen olaylar herkesi eğlendiriyordu. Teoman ve Berna ikilisinin keyifli anları yeniden ekranlara geldi. TV 8 ekranlarında 19.30’da yayınlanan dizinin 1. Bölümü yine büyük bir ilgi topladı.


Ayrılsak da Beraberiz dizisinde başrol oyuncuları Mete Horozoğlu, Algı Eke’dir. Algı Eke’nin annesi rolünü Hatice Aslan üstlenirken Mete Horozoğlu’nun annesini ise Suzan Kardeş oynuyor. Aslında dizinin konusu eskisi gibi biz yine sizlere biraz anlatalım.

Ayrılsak da Beraberiz de Teoman ve Berna boşanmalarının ardından evi bırakmak istemezler. Evin kimde kalacağına karar veremedikleri için inat ederler ve aynı evde yaşayama devam ederler. Paravan vasıtası ile böldükleri evde adeta bağımsızlıklarını ilan ederler ve iki yabancı gibi yaşamaya başlarlar. İkilinin amaçları ise evin tamamını almaktır ama bu inatla ikisi de bunu uzun bir süre elde edemezler. Evi ele geçirmek için öyle şeyler denerler ki, komik anlar da burada başlar. Her ne kadar farklı dünyanın insanları olduklarını dile getirseler de, halen birbirlerini deli gibi sevmektedirler ama bunu birbirlerine itiraf edemezler.

17 Mart Salı günü 19.30’da ekrana gelen dizi bundan sonra her hafta ekranlarda olacak. TV 8 ekranlarında 1. Bölümü yayınlanan Ayrılsak da Beraberiz dizisinin fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.