İbrahim Tatlıses’in Son Durumu Nedir? Komada mı?

ibrahim-tatlises-son-saglik-durumu-komada-mi

Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses, ameliyat olmak için Amerika’ya gitmişti. Ameliyat sonrası son durumunun kötü olduğu, komada ve uyandırılamadığı söyleniyor.

9 Mart tarihinde kritik bir ameliyata giren İbrahim Tatlıses 6 gündür uyandırılamadı. Amerika’dan gelen bilgiye göre hayati tehlikesinin halen devam ettiği söylendi. 4 saatlik zor bir operasyondan sonra son durumunun ne olacağı milyonlarca hayranları tarafından merak konusu.


İbrahim Tatlıses, Amerika’ya gitmeden önce bütün herkesten helallik istemişti. Amerika’ya gittiği zaman menajeri, Ayşegül Yıldız ve Elif Ada ile beraber gitmişlerdi. 4 sene önce silahlı saldırı sonucu kafasına kurşun alan İbrahim Tatlıses’in kafasındaki parçanın çıkarılması için ameliyat olması gerekiyordu. Operasyon sonrası sosyal medyadan durumu iyi diye mesaj iletilmişti. Herkesin hala komada, uyanamadı gibi sözlerine rağmen menajeri ısrarla sağlığının iyi olduğunu dile getirmesi dikkat çekiyor.

İbrahim Tatlıses kısa zaman önce de eski Doktoruna büyük beddualar etmişti. Nefes almakta zorlandığı için ünlü bir KBB Doktoruna giden Tatlıses, tedavi sonrası konuşmasının zorlandığını belirtti. Şöhretime zarar verdi diyerek 100.000 TL değerinde tazminat davası açmıştı. Ayrıca Doktoruna sitem ederek; beni yaktın başkasını da yakma dedi.

İbrahim Tatlısesin son sağlık durumu ile ilgili menajeri çok iyi dese de diğer çıkan haberlerin doğruluğunu sonradan öğreneceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.