Acil Aşk Aranıyor Konusu, Hangi Gün, Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

acil-ask-araniyor-konusu-hangi-gun-saat-kacta-kanalda

Diziler kervanına bir yenisi daha eklendi. Acil Aşk Aranıyor dizisinin hangi kanalda, saat kaçta, hangi gün ve konusu hakkında bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Show TV ekranlarına bomba gibi bir dizi daha girdi. Acil Aşk Aranıyor dizisinde Nisan ve Sinan isimli 2 Doktorun hayatları tesadüfi şekilde birleşir. Kader bu ikiliyi öyle bir bağlar ki, ne yaparlarsa yapsınlar sürekli karşılaşırlar. Bu karşılaşma yerini çok komik bir duruma bırakır. İlk gün komşu olurlar, sonra bir bakarlar ki aynı hastanede görev yapıyorlar.


Acil Aşk Aranıyor dizisinin 1. Bölümünde; Nisan, okul hayatını bitirmiş, iş hayatına atılacaktır. Yeni evine taşınırken o kadar büyük sakarlıklar yapar ki, her seferinde de Sinan’ın karşısına saçma bir halde çıkmak zorunda kalır. Nisan, yeni bir hayata başlayacağı için çok heyecanlıdır ama bir o kadar da sakardır. Sinan’ı sabah sakarlığı ile uyandırır, arabasına çarpar, tam kurtuldum derken bir bakar ki hastanede beraber çalışacaklarını görürler. Muhteşem ikili arasında komik ama bir o kadar da çekişmeli günler yaşanmaya başlayacaktır.

Acil Aşk Aranıyor dizisinde Nisan karakterini sempatik oyuncu Duygu Yetiş canlandırıyor. Sinan karakterini ise Serhat Teoman oynuyor. Acil Aşk aranıyor dizisi saat 20:00’da, Show TV ekranlarında ve Pazar akşamları ekrana gelecek, hepinize iyi seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.