Medcezir 64. Bölüm Özeti ve Fragmanı

medcezir-64.-bölüm-özeti-fragmani

Medcezir her bölüm yeni bir heyecan yaşatıyor. Cuma akşamlarının sevilerek izlenen dizisinin 64. Bölüm özetini ve fragmanını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Mira hayatındaki olumsuzlukları çabuk kabul eder ve annesinin yanında kalmak yerine iflas eden babası ile kalmaya karar verir. Altınkoy gibi bir yeri hemen terk etmesi Yaman’ı da çok kötü etkilemiştir. Mirayı geri getirmek için çabalayacaklardır ama o kolay kolay geri gelmek istemeyecektir.


Medcezir 64. Bölümde Mira’nın gidişi ile yıkılan Yaman, annesinin yaptıklarından sonra bir kere daha yıkılır. Kenan’ın artık yürüyememesi Yaman’ı çok kötü etkiler, annesi de Sude’nin evine giderek her şeyi ulu orta anlatmaya başlar.

Epey bir zaman Mira ile Yaman bir araya gelemeyeceklerini düşünürler ama Kenan’ın silahla vurulması olayında hiç ummadık bir tanık ortaya çıkınca ikilinin yolları yine kesişmeye başlar.

Medcezir bir önceki bölümde yaşanan olaylardan sonra Asım Şekip Kaya’nın durumunu düzeltmek için kızı Sedef ve damadı Selim ortak bir plan yaparak mükemmel bir gece tertip ederek herkesi bir araya getirirler. Yaman Mira’nın geri dönüşünü büyük bir heyecan ile beklerken arkadan gelen siren sesi ise her şeyin yine ilginç bir hal alacağının göstergesidir.

Medcezir 64. Bölüm fragmanı sitemizde aktiftir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.