Erol Büyükburç Öldü mü? Ölüm Nedeni Nedir?

erol-buyukburc-oldu-mu-olum-nedeni-nedir

Türk Pop Müziğinin efsanesi Erol Büyükburç, evinde kalp krizi geçirerek yaşama veda etti. Öldü mü, ölüm nedeni gibi sorular sürekli gündemde, özellikle birçok yalan ölüm haberi nedeni ile artık her bilgiye inanılmıyor.

Erol Büyükburç 79 yaşındaydı ve Etiler’deki evinde ölü halde bulundu. Evde inceleme yapan yetkililer olumsuz bir durum olmadığını söyledi. Kalbinde 3 stent bulunması hatırlatırken kalp krizi geçirerek hayata gözlerini yumdu.


Etiler’deki evinde kalan Erol Büyükburç’u menajeri saat 11 sularında aradı ve ulaşamadı. Durumdan şüphelenen Osman Nuri Yazıcı polisi arayarak durumu bildirdi ve çilingir yardımı ile kapıyı açtılar. Yatağının hemen yanında yüz üstü şekilde yattığı görülen ünlü sanatçının hayatını kalp krizi sonucu kaybettiği belirtilse de, Adli Tıp Kurumundan gelecek rapor neticesinde gerçek ölüm sebebi ortaya çıkacak.

Erol Büyükburç’un kalp sorunu haricinde şeker hastalığı da bulunuyordu. Bazı kesimler acaba intihar mı etti? Gibi sorular sordu ama bu haber kesinlikle yalanlandı. Erol Büyükburç 13 Mart günü Bursa’da konser vermeye hazırlanıyordu.

Başbakanlıktan gelen haber ise çok kafa karıştırmıştı, Allah rahmet eylesin, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz mesajlarının yanında, ölümünün arkasındaki sır bizi üzdü açıklaması ise kafalarda soru işareti bırakmaya yetmişti. Erol Büyükburç cenazesi ise Zincirlikuyu’ya götürüldü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.