13 Mart Cuma Beyaz Show Konukları Kimlerdir?

beyaz-show-13-mart-cuma-konuklari-kimlerdir

1996 yılından buyana beğenerek izlediğimiz Beyaz Show, 19 seneyi geride bıraktı. 13 Mart Cuma akşamı yayınlanacak olan bölümün konuklarını sizlere aktarmak istiyorum.

Kanal D ekranlarında 23:15’ten itibaren herkesi ekrana kilitleyen Beyaz Show’da, yine birbirinden güzel ve yakışıklı konuklar var. Komedinin tavan yaptığı Beyazı Öztürk’ün programına Aşk Yeniden dizisinin güzel oyuncusu Özge ÖZPİRİNÇÇİ ve yakışıklı oyuncu Buğra GÜLSOY yer alıyor. Ayrıca, pop müziğinin sevilen ismi Murat DALKILIÇ da yer alıyor.


Beyaz Show geçen hafta adeta konuk rekoru kırarak tarihe geçmişti. Bana Adını Sor filminin oyuncularından Özge BORAK, Başak PARLAK ve Engin HEPİLERİ yer alıyordu. Talk Show programında ayrıca Bir Varmış Bir Yokmuş filminin oyuncularından Mert FIRAT ve Melisa SÖZEN vardı. Bu isimlerin yanı sıra yeni besteci ve şarkıcılardan 5 isim daha vardı. Beyaz Show’da adeta oturacak yer kalmamıştı.

Ayrıca Beyaz Show’da Ayşe Hatun Önal’ın Çak Bi Selam parçasının Türk Halk Müziği versiyonu gayet güzel olmuş.  Hadise’nin Aşk Kaç Beden Giyer Türkü Versiyonunu da sitemizden izleyebilirisniz. Dilersiniz sitemizden bu şarkının videosunu seyredebilirsiniz. Beyaz Show’un 13 Mart Cuma günü Kanal D ekranlarında saat 23.15’te yayınlanacak olan yeni bölümünü mutlaka izleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.