Yılanların Öcü 26. Bölümde Neler Olacak Fragmanı İzle

yilanlarin-ocu-26-bolum-ozeti-fragmani

Show TV Ekranlarının sevilen dizi Yılanların Öcü, 11 Mart Çarşamba günü 26. Bölüm ile karşımıza çıkacak. Bakalım son bölümde neler olacak, fragmanı izleyip öğrenelim.

Yılanların Öcü bildiğiniz gibi Fakir Baykurt’un bir romanıdır ve birçok dizi ve filmde olduğu gibi kitap televizyona uyarlanmıştır. Her hafta hareketli sahneleri ile milleti ekran başına toplamayı başaran Yılanların Öcü, 26. Bölümde de yürekleri ağza getirecek.


Yeni bölümde Bayram öyle bir şey yapar ki, Fatma’nın Karataş’ı bırakmasını engellemeyi başarır, artık bu büyük aşkı alevlendirmek için onlara 2. Bir şans daha verilmiştir.

Kamuran ise yine tehditkar yaklaşımlarda bulunur ama kendi değil de, Ömer’i kullanır. Hüsnü’yü tehdit ettikten sonra sürekli uğraştığı Necip’i ortadan kaldırma işine onu dahil eder. Hüsnü Kamuran gibi değildir, bir insanı öldürmeye, yardım etmeye eli varmaz. Necip’i öldürme planına Hüsnü katılacak mı, katılıyorsa da bu cinayete ortak olacak mı?

Kamuran kimsenin beklemediği şekilde Şerife ile evlenmek istediğini Necip’e söyler. Şerife aslında bu duruma çok mutlu olması gerekirken, 26. Bölümde başına gelenlerden dolayı sevinmeye fırsat bile bulamaz.

Bayram Fatma aşkı her şeye rağmen devam edecektir, aşklarını uğruna ölürler ama yine de vazgeçmezler. Yılanlar Öcü 26. Bölümün özeti bu şekilde, dilerseniz fragmanı sitemizden izleyebilirsiniz.

yilanlarin-ocu-26-bolum-ozeti-fragmani

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.