Paramparça 15 Son Bölüm Konusu ve Fragmanı İzle

paramparca-15-son-bolum-fragman

Star TV ekranlarının efsane kadrosu ile Paramparça 15. Bölüm heyecanı Pazartesi akşamı başlıyor. 9 Mart tarihinde yayınlanacak olan son bölüm fragmanı hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Pazartesi 20:30’da ekranlarda olacak olan Paramparça dizisinin son bölümünde, Hazal bütün bir aileye karşı gelmişti. Cansu ile yaşanan tartışma sonrasında, Hazal’ın nasıl bir insan olduğunu Rahmi, Ozan da anlamıştı. Hatta Hazal Ozan’ı ihbar etmiştir ve bu durumu öğrenen Dilara, Cihan da Hazal’a karşı cephe alırlar.


Hazal okulda en iyi arkadaşına dahi çok kötü davranmış, ailesi ile bütün bağları kopmaya başlamıştır. Dilara’nın artık yalıda kalmasını hazmedemeyen Hazal, yalıdaki durumunu sağlama almak, Dilara’yı yollamak için intihar eder. Hazal Son anda kurtulur ama bu sefer Dilara’nın başı belaya girmeye başlar.

Paramparça dizisinin Gülseren’i ise, yaşamına yeni bir yön vermek ister, bunun için de Cihan ona yardım etmelidir. Cihan’ın yardımını kabul etmesi her şeyi iyi hale getirecektir ama o kararını vermemiştir. Dilara, yapılanlara karşı öyle şeyler yapar ki, herkes şok olur.

Hazal ile Cansu kimlerle yaşayacaklarını seçmeleri gerekir, yaptıkları bu tercih herkesi şoke etmiştir. Paramparça 15. Son bölümde, Hazal Gülseren ile birlikte yaşama kararını verir ve herkes ne olduğunun farkına bile varamaz.

Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini oynadığı Paramparça dizisinin fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

paramparca-15-son-bolum-fragman

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.