Karadayı 101. Bölüm Neler Olacak, Fragmanı İzle

karadayi-101-bolum-fragmani-ozeti

ATV Ekranlarının efsane dizisi her bölümü ile heyecan yaratmaya devam ediyor. Karadayı 101. Bölüm ile Pazartesi ekranlarda olacak, özeti ve fragmanı hakkında sizlere bilgi verelim.

9 Mart Günü ekranlara gelecek olan Karadayı 101. Bölümünde, Feride Hakime sevdiğini kurtarmak için kendi mesleğini bile tehlikeye atmayı göze almıştır ama babası buna müsaade etmeyerek onu kaçırtır. Mahir ise başında dönen kara bulutun farkındadır, bombacının Nail olmadığını anlar, Sosyete ve Seyis’ten şüphelenmeye başlar, yani doğru iz üzerindedir.


Sosyete o kadar uğraşır ama Mahir’i bir türlü öldürtemez. Sosyete Karadayı’dan öyle korkar ki, Bey efendi ile tartışmaya başlar, tehditler savurur. Bu karşılık atışmadan sonra güçlü Bakan mı galip çıkacak, yoksa herkese bilmece soran Sosyete mi?

Hortlayan Savcı Turgut’un tek amacı, Karadayı’yı hapisten çıkarmak, sonra gerçek suçlunun Beyefendi olduğu ona öğrettikten sonra öldürmesini sağlamaktır. Böylece Mahir Beyefendiye öldürecek, Feride artık onu sevmeyip Turgut’u sevmeye başlayacaktır. Turgut bunun için ilginç bir plan yapar, Beyefendi, Sosyete, Karadayı için aynı yere ve zamana buluşma ayarlar, bakalım hepsi bir araya gelebilecek mi?

Bu arada Karadayı 101. Bölümde büyük bir sürpriz var, Feride hamiledir ve durumu Mahir ile paylaşmak ister. Karadayı’yı seven Belgin de Feride’nin durumunu öğrenir, bakalım buna karşın Mahir için nasıl planlar yapacak?

karadayi-101-bolum-fragmani-ozeti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.