Kaderimin Yazıldığı Gün 20. Bölüm Konusu ve Fragmanı İzle

Salı akşamları Star TV ekranlarının gözde dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün, 20. Bölümü ile 10 Mart Salı günü yayınlanacak. Şimdi size son bölümün konusu ve fragmanını aktarmak istiyorum.

Kaderimin Yazıldığı Gün’de, Kahraman Elif’i ikna etmek için çok uğraşır. Şimdiye kadar hiç başarılı olamayan Defne ise ilk defa galip gelmiştir. 20. Bölümde Elif’in ne kadar vereceği ise merak konusu.


Kahraman Elif’i konuşturmaya çalışır ama ağzı var dili yok gibi hiçbir şey söylemez. Tabi, Kahraman hiçbir zaman vazgeçmeye niyetli değildir. Elif sonunda çocuğun onun olduğunu öğrenir ve çok rahatlar. Tabi bu rahatlama Kahraman’a olan nefretini yatıştırmaz, artık sadece kendisi ve çocuğu için yaşayacaktır.

Defne’nin tek amacı Kahraman-Elif arasını bozmaktı ki, ilk defa bunu başardı. Kerem ise Elif’e deli gibi aşıktır. Meryem bu durumu kabullenmez ve karşı durur ama Kerem’in vazgeçmeye niyeti yoktur.

Kıymet torununu çok sever ve onu yanına almak için her şeyi yapacaktır. Kafasında kurduğu şeyleri bir bir uygulayacaktır. Kahraman’ın Elif’i bulmaya çalışması sonrası Dayısı ile arasını iyice açmaya başlar.

Kaderimin Yazıldığı Gün 20. Bölümünü bu akşam 20.30’da Star TV ekranlarından seyredebilirsiniz, son bölüm fragmanına sitemizden ulaşabilirsiniz.

kaderimin-yazildigi-gun-20-bolum-fragmani-izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.