Filinta 12. Bölümde Neler Olacak? Fragmanı İzle!                            

filinta-12-bolum-neler-olacak-fragmani-izle

TRT 1 yayınladığı diziler ile dikkat çekmeye başladı ki, bunlardan biri de Salı akşamlarının dizisi Filinta oldu. 12. Bölümde neler olacak, fragmanında neler var, sitemizden izleyebilirsiniz.

Osmanlı ile ilgili yapımlar çoğaldı, Filinta dizisi de bir Osmanlı Polisiye dizisi ve her bölümü büyük heyecanla seyrediliyor. 11. Bölüm büyük heyecanla izlenmişti ki, 12. Bölümde de yeni sürprizler olacak.


Altuğ Küçük’ün kaleminden çıkan yapımın yönetmeni ise Gökhan Erkut. Onur Tuna, Mehmet Özgür, Naz Elmas ve Serhat Tutumluer gibi kaliteli oyuncuların yer aldığı Filinta dizisinde, 12. Bölümde Mustafa çok büyük bir sorunlar karşı karşıya gelir Gıyaseddin’in ise elinden hiçbir şey gelmez. Ferruh Paşa ve yardımcısı İstanbul’a girdikleri gibi iğrenç bir şekilde öldürülürler. Bu acımasız ölümden sonra Padişah çok sinirlenir. Filinta ise zindanlara düşmüştür. Mustafa Gıyaseddin ve Padişaha yalan söylediği için başına bela almıştır.

Bankadaki problemleri çözmesi için Padişah Boris’ten tez zamanda işi düzeltmesini ister. Boris İngilizlere yapılan suikasttan sonradan haberi olur ve bu yüzden çok şaşırır, olayı araştırmak için Cemil’i yollar. Boris, Mayer tarafından kendine getirilecek altınları dört gözle bekler.

Filinta 12. Bölümde, Gıyaseddin Mustafa’nın suçsuz olduğunu herkese göstermek için çabalar ama bakalım zamanında bunu yapabilecek midir? Fragmanı sitemizden izleyebilirsiniz.

filinta-12-bolum-neler-olacak-fragmani-izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.