Şeref Meselesi 16. Bölümde Neler Olacak? Fragmanı İzle!

seref-meselesi-16-bolum-neler-olacak-fragmani-izle

Pazar Akşamlarının sevilen dizisi Şeref Meselesi, 16. Bölüm ile Kanal D ekranlarına gelecek. Yeni bölümde neler olacak, fragmanında neler oldu, sizlere bunları aktarmak istiyorum.

Ekranların sevilen dizisi Şeref Meselesinde nefesler yine tutuluyor. Emir, Yiğit’in yaşamından büyük kaygı duymaktadır. Bunun yanı sıra Levent ve Ömer Ziya’ya karşı nefret duymaktadır. Nihat, kendine has teknikler ile Emir’i öttürmeye çalışmaktadır. Emir ve Levent ise Yiğit’i bulabilmek için yoğun çaba sarf ederler. Levent, Yiğit’i kurtarmak için her şeyi dener, Nihat’ın o kadar işkencesine rağmen Yiğit bir kelime bile söylemez ve Nihat öfkeden deliye döner.


Diğer taraftan Emir de Yiğit’i bulmaya ve Nihat’ın elinden almaya kararlıdır. Emir bu kurtarma çalışması sırasında Ömer Ziya’ya baş kaldırarak operasyonu bırakmaya karar verir. Hastanede yatan Kübra, oradan ayrıldıktan sonra yaşamını yeniden şekillendirmeye karar verir. Yiğit’i yaşamından çıkararak kendine pastane açıp geçimini sürdürmeyi düşünmektedir.

Şeref Meselesi’nin Emir’i ise girdiği Savcılık sınavını başarı ile geçmeyi başarmıştır. Kübra pastane işini tek başına değil de, Derya ile birlikte yapmaya karar verir.  Aslında bu ortaklıktaki tek amaç Silbel’e yardımcı olmaktır. Tabi, bu arada yeni bölümde Sibel ve annesini iyi haberler beklememektedir.

Yiğit başından geçenlerden sonra intikam ateşi ile yanar tutuşur, Hakkı onu ikaz eder ama o dinlemez. Nihat’a iyi bir tuzak kursa da, bunun geri dönüşü kötü olur. Şeref Meselesi 16. Bölümün heyecan dolu anlarının fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

 seref-meselesi-16-bolum-neler-olacak-fragmani-izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.