Kara Kutu Hikayesi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

kara-kutu-hikayesi-hangi-kanalda-ne-zaman-baslayacak

Kara isimli dizilerin yoğunlaştığı bugünlerde, Kara Kutu dizisi ilginç konusu ile karşımıza geliyor. Hangi kanalda, hikayesi, ne zaman başlayacak sorularınızı yanıtlamak istiyorum.

Kurtar Vadisi yapımcılarından yeni bir efsane mi geliyor? Pana filmin yaptığı, Serdar Akar’ın yönettiği yeni dizi Kara Kutu, herkesi heyecanlandırmaya başladı. Ercan Mehmet Erdem’in senaristliğini yaptığı Kara Kutu Salı akşamları Kanal D ekranlarında olacak.


Kara Kutu’nun konusu aslında bazı yabancı filmlerde rastladığımız popüler konulara benziyor. Çok yetenekli bir istihbaratçı, sebebini bilmediği şekilde hafızasını kaybetmiştir ve kim olduğunu hatırlamak için yoğun bir çaba içerisine girer. Şimdi Kara Kutu dizisindeki bu adamın nasıl hafızasını kaybettiğinin hikayesine bir bakalım.

Mehmet, hayatını Devlet için çalışan bir istihbaratçı olarak yaşamaktadır ve işinde de çok iyidir. 2013 senesinde Irak’a giden Mehmet, arkadaşlarının ihanetine uğrayarak infaz edilir. Tam olarak kontrol edilmeden ölmüştür diyerek boş bir alan atılır. O arada yaşadığını fark eden köylüler onu alır ve tedavi eder. Bu kadar ağır yaradan da mutlaka bir hasar kalacaktır, Mehmet hiçbir şey hatırlamamaktadır. Durumu kabul ederek bu şekilde yaşamaya başlar ve son 2 senedir barmen olarak kendi halinde takılmaktadır.

Kara Kutu’da Mehmet’in gözünün önüne zamanla bir şey gelir, ama resmin tamamını görememiştir. Barda bir tartışma başlar ve Mehmet TV’ye çıkmıştır. Herkesin öldü bildiği adam haberlere çıkınca hayatını çok zor anlar beklemektedir. Onun ölmesini bir General istemiştir ve TV ekranlarında Mehmet’i hemen tanımıştır. 10 Mart Salı Günü Kanal D ekranlarında ilk bölümü izlemeyi unutmayın.

kara-kutu-hikayesi-hangi-kanalda-ne-zaman-baslayacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.