Romantik Komedi Filmleri Kocan Kadar Konuş Konu Özeti ve Fragmanı

2015 Yerli yapımlarından olan Kocan Kadar Konuş filmi, 20 Mart tarihinde vizyona giriyor. Romantik Komedi severlere özel bu filmin konu özeti ve fragmanına bir göz atalım.

Şebnem Burcuoğlu, yazmış olduğu meşhur Romanı “Kocan Kadar Konuş”, çok beğenilmiş olacak ki sinemaya aktarıldı. Kitap ile aynı adı taşıyan filmin oyuncuları ise son dönemlerin popüler isimleri, Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’dır. Kocan Kadar Konuş’da, Efsun isimli kız otuz yaşına varmıştır ama halen evlenememiştir, aile baskısı ülkemizin her köşesinde var, bu bayan da sürekli bu baskılar altında yaşamak zorunda kalmıştır.


Efsun, bu kadar uzun süre evlenememesinin sorumlusu olarak kendini görmektedir. O, ailedeki bütün kızlardan daha farklı bir tarza sahiptir. İlişkileri hiçbir zaman uzun sürmez ve hep mutsuzlukla sonuçlanır, böyle olunca Efsun’un direnci kırılır ama bir gün Sinan isimli bir adam ile karşılaşır. Bu zamana kadar ailesinin lafını dinlemeyen kız, artık onların söylediklerini denemeye başlamıştır.

Efsun, Sinan ile başladığı hayatta bambaşka bir kişi olur, atılan mesajları umursamaz, sürekli trip atar, erkeklerin burnundan getiren bir kişi olmaya başlar. Aslında onun amacı bu taktikler ile Sinan’ı kendine bağlamaktır, tabi bu ters mi tepecek, yoksa işe yarayacak mı bunu sonra göreceğiz.

2015 romantik komedi yapımı Kocan Kadar Konuş kadrosunda sadece Ezgi Mola ve Murat Yıldırım değil, Ebru Cündübeyoğlu, Nevra Serezli gibi kaliteli isimler de yer alıyor. Bu yapımın da epey bir izlenme sayısına ulaşmasını bekliyoruz, şimdi sizi fragman ile baş başa bırakalım.

kocan-kadar-konus-film-konu-ozeti-fragmani

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.