6 Mart Cuma Beyaz Show Konukları Kimler Olacak?

beyaz-show-6-mart-konuklari-kimlerdir

Kanal D ekranlarının eskitemediği, küçüklüğümüzden beri izlediğimiz Beyaz Show, 6 Mart Cuma günü saat 23:15’de yayınlanacak. Bakalım bu haftanın konukları kimlermiş?

Beyaz Show’un komedi dur durak bilmiyor ve 6 Mart Cuma Günü, Bana Adını Sor isimli filmin birbirinde kaliteli oyuncuları programa konuk olacak. Filmin oyuncuları ise; Özge BORAK, Engin HEPİLERİ ve Başak PARLAK Olacak. Tabi, Beyazıt Öztürk’ün konukları sadece bunlarla kısıtlı değil. Cesur sahneleri ile herkesi büyüleyen Bir Varmış Bir Yokmuş filminin oyuncuları da yer alıyor Hatta bu filmin galasından çıkan ünlüler, kendilerini Grinin 50 Tonu filminden çıkmış gibi hissetmişlerdi. Bu filmin oyuncuları ise Mert FIRAT ve Melisa SÖZEN olacak. Programda o cesur sahneleri yayınlarlar mı bilmem ama, galadan çıkan herkes böyle derinden etkileyen bir yapımın herkesi hayretler içinde bırakacağı kesin gibi görünüyor.


Beyazıt ÖZTÜRK, 96 senesinden beri Kanal D ekranlarında bu komedi dolu programı sunuyor, ben o zamanlar 12 yaşındaydım, bazen açıp eski bölümlerini izliyorum ve büyük değişimlerin farkına varıyorum. 19 yıllık geçmişe sahip Beyaz Show’u bu Cuma saat 23:15’te kesinlikle kaçırmayın.

beyaz-show-6-mart-konuklari-kimlerdir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.