En Kapsamlı YGS Denemesi Okan Üniversitesi’nde Gerçekleşti

okan-universitesi-ygs-deneme-sinavi

YGS Sınavı yaklaşıyor, denemeler ise hayati önem kazandı, bütün illerde toplam 400.000 öğrenci sınava girdi, en kapsamlısı ise Okan Üniversitesi’nde gerçekleşti

Okan Üniversitesi, 99 senesinde kuruldu, 100’den az öğrenci ile eğitim dünyasına adım atmıştı, şu an ise 18.000 öğrenci kapasitesine ulaşmayı başardı. İleride iyi bir iş hayatı için kaliteli Üniversite’de okumak önemli, 15 fakültesi ile Okan Üniversitesi de bu alanda başarısını kanıtladı.


İstanbul kendi başına bir ülke gibi, orada okumak da herkes için ayrıcalık, eğitim kalitesi bir yana, zorlu hayat koşullarına karşı da kendinizi hazırlıyorsunuz.

Türkiye genelinde yaklaşık 400 bin kişi 1336 eğitim yerinde YGS Deneme Sınavına girdiler, Sorular çok sağlam bir kadro tarafından hazırlandı, gerçek sınav ortamı gibi gözetmenler, aynı anda sınava başlama bütün hususlara en ince ayrıntısına dikkat edildi. Çok az bir süre kalsa da, ufak tefek eksikleri giderebilmeleri için önemli bir sınav olacak.

Bu yapılan YGS Deneme Sınavının bir diğer özelliği ise, sınavdaki öğrenciler okumak istediği alanları, hedeflerini, neden o bölümü tercih ettiklerini bir mektupta yazarak sinavdirgecer.com adresine gönderecekler. Buraya gönderilen mektuplar incelemeye alınacak ve bazı kişilere burs verilecek.

okan-universitesi-ygs-deneme-sinavi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.