Yerli Dram Filmleri Selam Bahara Yolculuk Konu Özeti

yerli-dram-filmleri-selam-bahara-yolculuk-film-konu-ozeti

2015 yerli dram filmleri içinde oldukça yankı uyandıracak Selam Bahara Yolculuk yapımı, 13 Mart tarihinde vizyona girecek, şimdi bu güzel yapımın konu özetine bir göz gezdirelim.

Gerçek yaşamlardan alınan dram filmleri her zaman insanları etkilemiştir, Selam Bahara Yolculuk filmi de aynen böyle bir yapım ve sizi derinden etkileyecek. Türkiye topraklarından yol çıkarak Kırgızistan’a giden bir öğretmenin yaşadıklarını izleyeceksiniz. Gönüllü olarak öğretmen olup memleketini değiştiren bu kişi, çok büyük umutlar ile doludur, bu süreçte birçok kişi ile tanışır, gurbetteki zor anları, karma karışık yaşamları da film içinde izleyeceksiniz. Filmin çekimi için ülkemiz dışında Kazakistan ve Kırgızistan da tercih edilmiş, yani olayları anlatırken gerçek yerler kullanılmak istenmiş.


Selam Bahara Yolculuk filminin yönetmeni herkesin yakından tanıdığı Hamdi Alkan’dır. Aslıhan Güner, Gürol Güngör başrolleri paylaşırken güzel oyuncu Merve Sevi’de dram yapımında yerini almış. 12 gün sonra yayınlanacak bu yapımı izleyerek yerli filmlere olan desteğinizi sürdürebilirsiniz.

yerli-dram-filmleri-selam-bahara-yolculuk-film-konu-ozeti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.