Romantik Komedi Filmleri Love Rosie Konu Özeti

2015 romantik komedi filmleri arasında yer alan Love Rosie, 6 Mart tarihinde gösterime girdi ve şimdi sizlere bu güzel yapımın konu özetinden bahsetmek istiyorum.

Alex ve Rosie çocukluktan beri hep beraberlerdir, 5 yaşından bu yana sıkı bir dostlukları vardır. Hal böyle olunca insan aşk ile ilgili bir şey düşünmez, bu ikili arasında da böyle bir şey olmamıştır. İşin garibi ise, Alex ne zaman sevgili bulsa Rosie onunla tartışır, aynı şekilde kız da sevgili bulduğunda Alex tartışmaya girer. 5 yaşından itibaren olan birliktelikler 18 yaşına kadar devam eder ve ikisi o yaşta ilginç ve kaderlerini değiştirecek kararlar verince olayların boyutu iyiden iyi değişmeye başlamıştır. Bu öyle basit bir dostluk veya sevgi değildir, o kadar uzun mesafeler, zamanlar onları bu sevgisini hiç azaltmaz. Tabi, birbirleri ile görüşmedikleri dönemlerde ikisinin de sevgilileri olur, evlenirler, boşanırlar ama bir türlü aradıklarını bulamazlar. Bu kötü sonuçlar neticesinde tekrar bir ara geldiklerinde her şey onlar için bitmiş midir, yoksa daha sıkı bir sevgi olarak geri mi dönecektir?


Christian Ditter’in yönettiği bu romantik komedi filmi, Where Rainbows End isimli satış rekorları kıran kitaptan uyarlanarak sinemaya uyarlanmıştır. Lilly Collins ve Sam Claflin’in rol aldığı bu yapım daha yeni vizyona girdi ve şiddetle izlemenizi tavsiye ediyoruz.

 love-rosie-film-konus-ozeti-fragmani

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.