2015 Lazarus Etkisi Film Konu Özeti

lazarus-etkisi-film-konu-ozeti

Korku filmi severlere 2015 yapımı ve 6 Mart tarihinde vizyonda olacak filmlerden biri olan Lazarus Etkisi konusu ve fragmanından sizlere söz etmek istiyorum.

Lazarus Effect filminde, enteresan bir ekip, hayatını kaybetmiş kişiler üzerinde deneyler yaparak, onları tekrar diriltmeye uğraşmaktadırlar. Bu çalışmalar çok gizli yürütülmektedir ve dünya ile paylaşmak için can atmaktadırlar. Yalnız, üniversitenin dekanı ne yapar eder olayı öğrenir, gençlerin araştırmaları boşa gider, şimdiye kadarki verilerin hepsi de alınır ve çalışmalarını boşa çıkarmamak için farklı bir yol denemeye karar veriler. Bu grup bir çılgınlık yaparak tekrar deneye başlar, yalnız işler öyle çok iyi gitmez ve aralarında Zoe isimli arkadaşları hayatını kaybeder. Bunun üzerine büyük şok yaşayan ekip bir anda dağılır, ani bir kararla, yaptıkları deneyi gerçek bir beden üzerinde uygulamak isterler. Tahmin ettiğiniz gibi buradaki amaç Zoe isimli bayandır, Frank herkesi ikna eder ve deneye başlarlar. Çalışma gayet güzel gider, Zoe hayata döner, herkes şaşkındır, yalnız bu geri dönüş çok farklı olur. O eski iyi Zoe gitmiş, yerine çok kötü karakterde biri gelmiştir. Kısa bir süre sonra Zoe hepsinin başına bela olmaya başlar ve onlara korku dolu anlar yaşatır.


David Gelb yönetmenliğindeki Lazarus filmi, Mart ayında gösterime girecek olan korku filmleri içinde en iyilerinden biri olarak görünüyor. Bu ilginç yapımın fragmanını sizlerle paylaşmak istiyorum, hepinize iyi seyirler.

lazarus-etkisi-film-konu-ozeti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.