Flyshark Akıllı Saatin Özellikleri Nelerdir

flyshark-akilli-saatin-ozellikleri

Akıllı saatlerin kol gezdiği şu dönemde, Flyshark modelinin öne çıkma nedeni ise Apple Watch modelini anımsatması oldu. Şimdi sizlere bu güzel modelin özellikleri nelerdir, onlardan bahsedelim.

Herhangi bir akıllı telefona bağımlı olmayan Flyshark modeli, en çok kullanılan Android ve İOS işletim sistemli mobil cihazlara kolay entegre olabiliyor. Bu akıllı saati diğerlerinden ayıran özellik Sim Kart girişinin yer almasıdır. Sim kartı saatinize taktıktan sonra çağrıları cevaplayabilir, kısa mesaj alıp gönderebileceksiniz. Son zamanlarda telefonlarda sağlık uygulamaları yer alıyor, Flyshark modelinde de fiziksel faaliyetlerinizi sürekli kontrol edebilirsiniz.


Şimdi akıllı saatin en önemli özelliği video kaydı yapabilmesidir. Çok uzun videolar olmasa da, kısa çekimler yapabilir, fotoğraf çekip saklayabilirsiniz. Akıllı saat için gerçekten mükemmel bir özellik olmuş. Flyshark, IPS 1.54 inç ekrana sahip, sim kart girişi micro, bluetooth desteği bulunuyor, kamera ise 2 MP, 320 mili amper bataryası var.

Flyshark akıllı saati Kickstarter üzerinden bağış topluyor, siz de bu saate sahip olmak için 200 Dolar değerinde para ödemeniz gerekiyor. Telefonun çıkış tarihi ise Nisan olarak düşünülüyor, tabi o zamana kadar gerekli para desteğini tamamlayabilirler mi, bilemiyoruz.

flyshark-akilli-saatin-ozellikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.