Yeni Model Verykool S6001 Cyprus Özellikleri ve Fiyatı

verykool-cyprus-s6001-ozellikleri-fiyati

Sürekli Uzak Doğu taraflarından telefon üretim haberleri geliyor ama şimdi sırada ABD Kaliforniya’da üretilen Verykool firmasına ait S6001 Cyprus modelinin özellikleri ve piyasa fiyatına bir göz atalım.

İnfosonics firmasına ait olan Verykool firması, son zamanlarda akıllı telefon üretim konusunda da uğraş içindelerdi. Önceki ürünler ülkemizde pek yankı bulmadı, bu model biraz daha kaliteli görünüyor. Ayrıca telefona Kıbrıs ismi verilmesi de oldukça ilginç olmuş.


Verykool S6001 modeli 6 inç gibi büyük bir ekrana sahip, şahsen ben pek mantıklı bulmuyorum, tabi tablet ve telefon karışımı olarak kullanmayı isterseniz mantıklı olabilir. Bu akıllı telefon Mediatek işlemciye sahip, onlarca işlemci modeli var ama bunu daha uygun bulmuşlar. Grafik kartı olarak Mali 400 P2 modeli tercih edilmiş. İşlemcinin hızına bakacak olursak 1.3 Gigahertz. Android 4 işletim sistemine sahip modelin Ram’i sadece 1 Gigabayt olacak. 2 tane sim kart desteği sağlayacağı için iş ve normal hattınızı bir arada kullanabilirsiniz. Kendi depolama alanı 8 GB olarak belirlenmiş ama harici olarak 32 Gigabayt’a kadar yükseltilebilir.

Verykool S6001 Cyprus modelinin kameraları da fena değil, 13 MP ana kamera, 3 MP Selfie kamerası mevcut. 2300 mili amperlik bataryası özelliklerine göre yeterli gibi geliyor ama bu kadar büyük ekrana ne derece yeterli olur bilemiyorum. Telefonun en büyük özelliği ise düşük fiyatı, sadece 199 Dolara satışa sunuldu. Ülkemizde Dolar artışı vergiler derken ne olur bilmiyorum, zaten ülkemize girişi de kesin mi, değil mi tam bilmiyoruz.

verykool-cyprus-s6001-ozellikleri-fiyati

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.