Sony’den Yeni Xperia E2303 Modeli ve Özellikleri

sony-xperia-e2303-ozellikleri

Sony, son zamanlarda yaprak dökümü yaşıyor, Vaio’yu bünyesinde ayırdıktan sonra kar etmiyor gerekçesi ile şimdi de Bravia ile yollarını ayırıyor. Hatta yakın zaman önce de, akıllı telefon piyasasını bırakacağına dair açıklamalarda bulunmuştu. Bunlara rağmen yine de farklı modellerin adı ve özellikleri elimize geçiyor. Şimdi sizlere, Sony Xperia E2303 modelinin özelliklerinden bahsetmek istiyorum.

Sony’den Xperia Z4 hakkında bilgi beklenirken orta düzey bir model olan E2303 geldi. 5.2 inç ekranı var, 720p yüksek çözünürlüğe sahip, işlemci ise gayet iyi, Snapdragon 615 ile güçlü bir performans sergileyecek. Birçok modelin 1 GB Ram kullanmasına dikkat ederek 2 Gigabayt Ram kullanılmaya karar verilmiş. Dahili hafızasının 8 GB olması bekleniyor, harici bir destekle ne kadar artırılır henüz bir bilgi gelmedi.


Sony kameraları ile birçok modeli geride bırakıyor, normal düzeyde görünseler de, birçok modelden daha üstün olduğu aşikar. 12 MP arka kamera gayet ideal, ön kamera 5 MP, bu da iyi gibi duruyor ama öz çekim popülerliği ile artık daha yüksek kaliteye ihtiyacımız var. Xperia E2303 Android 5 yüklü olarak gelecek. Geekbench 3 testlerine giren modelin puanları ise gayet güzel, 2 farklı teste tabi tutulan model, tek çekirdek işlemci için 602 puan aldı, 4 çekirdek testinde ise 2500 puanı aşmayı başardı. Xperia C3 modelinin tahtına oturacak olan yeni telefonun bakalım piyasa fiyatı ne kadar olacak?

sony-xperia-e2303-ozellikleri

“Sony’den Yeni Xperia E2303 Modeli ve Özellikleri” için 1 yorum

  1. Bienvenue dans l’univers des paris sportifs ! En direct ou sur le long terme, découvrez deux façons différentes de parier et, pour vos débuts dans l’univers des spéculations sportives, choisissez celle qui vous inspire le plus !
    Les paris en temps réelPour commencer, vous pouvez parier en direct, pendant que la compétition ou le match se déroule sous vos yeux, ou bien à l’avance, avant le début de l’épreuve sportive. Dans le premier cas, la montée d’adrénaline est garantie mais, pour faire un bon pari, vous devez avoir la capacité à garder la tête froide, sans trop vous laisser entraîner par le feu de l’action ! (Plus d’infos sur les paris en live sur betclic. Les paris en temps réel sont l’idéal pour mettre du piment dans une soirée foot entre copains !
    Les paris faits à l’avance
    Dans le deuxième cas, vous avez tout le temps de réfléchir à tête reposée sur l’évolution d’un match ou d’un joueur, mais vous restez dans le domaine de la spéculation pure (étudiez tous les pronostics en cours sur . Les paris faits à l’avance sont des paris plus intellectuels, dans le sens où ils sont totalement indépendants de tous les éléments concrets pouvant influencer le déroulement d’une compétition : les conditions météorologiques, l’état physique et psychologique des joueurs…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.