Ali Kundilli Filminin Özeti ve Fragmanı

ali-kundilli-film-konusu-fragmani

Bu Cuma vizyona girecek olan Ali Kundilli filmi yine komedi türünde ve karakterin resmini görünce aklınıza ilk Recep İvedik gelebilir ama farklı bir komedi tarzı var.

Cem Gelinoğlu tarafından canlandıran Ali Kundilli karakteri oldukça ilginç. Bu adam kapitalist düzene pek uygun biri değil, sigortalı bir işte düşük bir maaşa çalışmayı pek hazmediyor. Her zamana kendine has projeler üreterek başarılı olmaya çalışan bir mucittir. Kimse onun yaptıklarının farkında değildir ama o bir gün birilerinin yaptığı icatların farkına varacağına inancı çok yüksektir. Ali ile aynı kafada düşünen samimi bir arkadaşı vardır, onun da adı Vedat’tır. Maalesef ki o Ali gibi düşünmekten vazgeçmeye başlar ve bu düzene karşı gelemez. Çünkü Vedat evlenecektir, düzgün, sabit maaşlı bir işe ihtiyacı vardır, bu yüzde Ali’den ayrılı ve evlenmeye karar verir. Hal böyle olunca Ali bu zorlu yolda yalnız kalmak zorundadır. Ali de İlknur’u deli gibi sevmektedir, ama onu çok iyi yaşatabilmek için icatlarının mutlaka biri tarafından tanınması lazımdır. Tabi, bütün bu fikirler, Vedat’ın düğününde birden bire değişmeye başlayacaktır.


20 Şubat tarihinde vizyona girecek olan bu komedi yapımını mutlaka izleyin, öncesinde sitemizden fragmanına göz atmanızı tavsiye ederim.

ali-kundilli-film-konusu-fragmani

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.