8 Saniye Film Özeti ve Fragmanı

8-saniye-fragman-ozet

Yakın zamanda vizyona girecek olan 8 Saniye filmi, Dram, Romantik ve Biyografi türlerini bir araya getiren yapım olarak karşımıza çıkıyor. Şimdi bu yerli filmin özeti ve fragmanına geçmek istiyorum.

Esra, çocuk denecek yaşlarda öyle kötü anlar yaşamaya başlar ki, artık buna bir çare bulmak zorunda kalır. Küçüklüğünden bu yana hep kötü rüyalar görür, gördüğü rüyalar ise hep gerçek olmaktadır ve bu onun için daha korku verici bir hal almaya başlar. Tabi, bu kötü rüyaların içinde ona yardım eden bir adam vardır, olayların ne kadar gerçek olduğunun farkında olan Esra, rüyasındaki bu ilginç adamı bulmak için çareler aramaya başlar. bu zorlu süreçte o kadar çok baskı altında kalır ki, bütün bunlara göğüs gerip mücadele etmek zorundadır.


 Şimdiye kadar ki yapımlara göre gerçekten güzel bir konuya sahip, aslında Esra İnal, bu olayları çocukken yaşamıştır ve sinemaya uyarlanır, yani bir nevi dram filminin yanında biyografi filmi de sayılır. Ömer Faruk Sorak yönetmenliğinde yapılan 8 Saniye filmi, 27 Şubat tarihinde gösterime giriyor.

 8-saniye-fragman-ozet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.