Ucuz Akıllı Telefonlar Samsung Galaxy J1 4G Fiyatı ve Özellikleri

 Samsung’un başlangıç seviyesi olarak adlandırabileceğimiz modeli Galaxy J1 4G, artık resmen herkese duyuruldu. Özellikleri ve fiyatı hakkında elimize net bilgiler geçti ve şimdi sizlere bunu aktarmak istiyorum.

Hindistan’da teknoloji severlere tanıtılan Galaxy J1 4G, öyle üstün özelliklere sahip değil, zaten özelliklerini duyunca nedenini anlayacaksınız ama birçok kişinin işine görecek kadar yeterli diyebilirim. Dört çekirdek işlemci olması bekleniyor, Qualcomm marka mı olur, Mediatek mi, yoksa kendi işlemcisi mi, tam olarak bilemiyorum. Bu modelde bana en tuhaf gelen şey Ram oldu, yarım değil, 1 değil, 768 MB Ram kullanılmış. Haliyle ekran da diğer modellere göre düşük, 4,3 inç, kamerası 5 MP, ön kamerası ya VGA olur ya da 2 MP ama çok yüksek bir beklentim yok. Bataryası da oldukça düşük görünüyor ama özellikler de düşük olduğu için fazla enerji harcamaz, 1850 mili amper yeterli olacak gibi görünüyor.


Samsung Galaxy J1 4G modeli Mart’ta MWC 2015’te tanıtılacak ve fiyatının 140 Avro olması bekleniyor, Türkiye’de de herhalde 400 TL civarlarında olur.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.