İzmir’de Wifi-Kablosuz İnternet Ücretsiz mi Olacak?

izmirde-ucretsiz-internet-var-mi

Güzel İzmir’de yaşayan genç ve yaşlı herkese iyi haber geldi. Wizmir.net adı ile birlikte toplam 8 farklı bölgede ilk etapta bedava internet yayını yapılmaya başlanacak. İzmir’in en güzel semtlerinde gezerken telefonunuzla ve tabletinizle dilediğiniz gibi ücretsiz şekilde internete bağlanabileceksiniz.

Bu ücretsiz uygulama için ilk olarak Pasaport bölgesi kullanılmaya başlandı, sonrasında ise çeşitli ihaleler yapılarak Wifi projesi bütün bir şehre yayılmaya çalışılacak. Tabi, kullanımın kötü amaçlara alet edilmemesi için şifre uygulaması devreye girecek. Yani, kablosuz ağa bağlandıktan sonra kimlik bilgileriniz ile kayıt olacaksınız, onay için sizin cep telefonunuza bir şifre gelecek ve o şekilde interneti aktif olarak kullanmaya başlayacaksınız. Elinize geçen bu şifre tam 24 saat boyunca aktif olacak ve Wizmir.net ağını gördüğünüz her yerden giriş yapabileceksiniz.


İzmir’deki ücretsiz internetlerin yer aldığı bölgede herkesin telefon ve tabletlerini şarj edebilmesi için de özel USB yerleri bulunacak ve internet keyfini kesintisiz yaşayabileceksiniz. İhale ve proje ile ilgili farklı bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz, gercekportal sitemizi ziyaret etmeye devam edin.

 izmirde-ucretsiz-internet-var-mi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.