Google Sanal Gerçeklik Kiti View Master VR Kullanım Alanları

Google bundan 3 sene evvel bizlere Glass ürününü tanıtınca herkesi etkilemeyi başarmıştı. Android işletim sistemi akıllı telefonlar tarafından kullanılan bu gözlük tam olarak yaygınlaşmasa da, Sanal gerçeklik kiti View Mater VR ile bambaşka bir hava yaratmak niyetinde bulunuyor.

Google Glass üretimi nedensiz bir biçimde durunca View Master VR ortaya çıktı ki, Mattel firması ile yaptığı anlaşma sonrası ucuz ama çok kullanışlı bir ürün çıkarma hedefini sürdürüyor. Gözlüğün kullanım alanı için en uygun yer eğitim alanları gibi görünüyor. Ülkemizin, Dünyanın bütün tarihi yerlerini dolaşmak mümkün değil ama bu gözlük sayesinde bütün Türkiye’yi ve Dünyayı ayağınıza getirebilirsiniz. Ayrıca ülkemizin farklı yerlerde tanıtılması için de etkili bir proje olacak gibi görünüyor.


Tabi, bu gözlük sadece eğitimde değil, daha birçok alanda karşımıza çıkacak. Özellikle oyun severler için nasıl olacağı merak ediliyor. Gözlük kullananları nasıl etkileyecek, oyunlar gerçekmiş gibi görünecek mi, görüntü kalitesi ne durumda olacak, fiyatı herkes memnun edecek mi? Gibi sorunların hepsine çare olacak gibi görünüyor. Bu soruların hepsine net bir cevap veremiyoruz ama çok yakın zaman hepsi gün yüzüne çıkacak. Şimdi sizlere View Mater VR için hazırlanan özel bir videoyu takdim etmek istiyorum, umarım az çok ürün hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.

google-view-master-vr-inceleme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.