Apple İOS 8.4 ve 9 ile Birlikte Müzik Konusunda Devrim Yaratacak

Apple Unveils New iPad Models

Apple, müzik ve video severlere özel olarak İtunes üzerinde satışlar yapıyor. Özellikle Apple firmasının İOS 8.4 ve 9 ile birlikte müzik alanında devrim yapacak güncellemenin gelmesi bekleniyor.

Müziğe para verme mantığını hala oturtabilmiş değiliz, herkes internet üzerinden bir şekilde bedava sahip olduğu için satın almak istemiyor ama zamanla bu zorunlu hale gelecek. Artık albümlerde eskisi gibi çok yüksek fiyatlara da satılmıyor. Beats ile anlaşma yapan Apple, sadece kulaklıkları için anlaşmadıklarını da herkese duyurdular.


Beats ile yapılan büyük anlaşma sonrası, Apple İtunes üzerinde mükemmel bir program ile her şeyin entegre olacağı biliniyor. Apple CEO’su ve Beats yetkililerin yer aldığı Grammy ödülleri öncesi önemli açıklamalar yapıldı. İOS 8.4 çalışmalarında müzik servislerinde önemli değişimler bekleniyor. Artık İOS kullananlar her şey çok çabuk erişim sağlayabilecekler, çevrimdışı durumdayken bile birçok içeriğe kolayca ulaşma imkanı olacak.

Apple Beats’i bütün kullanıcılarına yeni güncelleme ile birlikte duyuracak ama içeriğinde tam olarak neler olacak bilinmiyor. Müzik konusunda çığır açılacağı belli ama yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Apple Unveils New iPad Models

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.