Dark Evo P55 Telefonunun Özellikleri ve Piyasa Fiyatı

dark-evo-p55-ozellikleri-ve-fiyati

Piyasadaki akıllı telefonların artık birçoğu 5.5 inç büyük ekrana sahip ve en uygun fiyatlı modelde Dark Evo P55 olarak karşımıza çıkıyor. Özelliklerine karşın fiyatı 499 TL ve artık herkesin satın alabileceği kadar uygun fiyatta karşımıza çıkıyor.

İPS ekran kalitesi sayesinde görüntü netliği iyi, çözünürlük ise orta düzeyde, 960-540. Dört çekirdek işlemciden yararlanan akıllı telefon, 1.3 GHZ işlemcisi sayesinde, birden çok uygulamanın aynı anda çalışmasına olanak sağlıyor ve hiçbir duraksama da olmuyor. Orta düzey akıllı telefonlarda görmeye alışkın olduğumuz 1 GB Ram, 8 mpiksel arka, 2 mpiksel ön kamerası bulunuyor. 8 aslında yüksek gibi ama şahsen karanlık ortamlardaki çekimleri pek iyi görünmüyor, optiklerden dolayı kaynaklanıyor olabilir. Her telefonda sizlere Android 4,4 işletim sisteminden bahsediyoruz, Dark Evo P55’de de aynı sistem var. Akıllı telefonun güzel özelliği, İphone gibi tek elle kullanabilirsiniz. 2300 mili amper batarya da normal, özellikle 499 TL gibi bir fiyata bu özellikler şahane gibi.


Dark Evo P55 pek duyulmamış bir akıllı telefon olsa da, hali hazırda kullanan kişilerden pek bir şikayet gelmiş gibi görünmüyor. Bütçeniz kısıtlı ise 250-500 TL arası telefon arıyorsanız alabileceğiniz en iyi modellerden biri bu olacak gibi görünüyor.

 dark-evo-p55-ozellikleri-ve-fiyati

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.