Unutma Beni Film Konu Özeti

Bugün vizyona giren farklı bir filmle daha karşınızdayız. Unutma Beni filmi, dramatik bir yapım ve şimdi sizlere detaylı şekilde konusundan bahsetmek istiyorum.

Alice isimli bayan, Üniversitede dilbilim konusunda uzman bir eğitmendir. Profesörlük mertebesine ulaşmış Alice, bir gün hastaneye gitmek zorunda kalır ve yapılan tetkikler sonrası vahim bir hastalığın başlayacağını öğrenir. Alzheimer hastalığının tedavisi yoktur ve Alice b durumu başlarda kabul edemez. Bir süre sonra çok bildiği yerlerde dahi kaybolmaya başlayınca hastalığın ciddiyetinin farkına varır. Alice’in 3 tane güzel çocuğu ve sevdiği bir de eşi vardır. Bu rahatsızlık ailesine bile olan bakışlarının değişmesine neden olur. Zaten arkadaşları ile olan dostluklarını iyice gözden geçirip sorgulamaya başlar.


Bu tür filmler son zamanlarda epey bir dikkat çekmeye başladı, kadrosundaki ünlü isimlerle de birçok kişinin beğeneceğine şüphemiz yok. Julianne Moore ve Kristian Stewart gibi çok sağlam isimler ile vizyona gren yapım, birçok kişinin beğeneceğini düşünüyoruz. Bugün için biletlerinizi hazır etmeyi unutmayın.

la_ca_1202_still_alice

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.