2015 Katran Filminin Konu Özeti

katran-filminin-konu-ozeti

2015 yapımı filmler arasında 13 Şubat Cuma günü vizyona girdi. Bugün sinemaya gitmeyi düşünüyorsanız, listenize bu filmi de dahil edebilirsiniz. Şimdi sizlere Katran filminin konu özeti hakkında bilgileri aktaralım.

Eski hayatlarına bir kenara bırakmak isteyen norma bir aile, farklı bir yere taşınarak yaşamlarında değişiklik, tazelik yaratmak isterler. Güzel, şirin bir yerde ev bulurlar, ailecek taşınırlar, ilk zamanlar her şey beklendiği gibi standart gider, monoton hayatlarını yaşamaya başlamışlardır. Yalnız, bu sıradan ailenin taşındıkları ev hakkında bilmedikleri bazı şeyler vardır. Sırların, kötülüklerin, lanetlerin dolu olduğu bu evde eskiden öyle kötü şeyler yaşanmıştır ki, tabiri caizse burası artık lanetli bir evdir. Sıradan hayatları birden kabusa dönmeye başlar ve evdeki büyük lanet ile mücadele etmek zorunda kalacaklardır ama işleri sandıklarından da zordur.


Yönetmeni Ersen Denk olan Katran filminin oyuncuları arasında Cihan Toroman, Yağmur Tanrısevindi gibi Türk isimlerin yanı sıra Wilma Elles gibi yabancı oyuncular da var. Aslında senaryoya baktığımız zaman biraz klasik, ne zaman korku, gerilim tarzı bir film izlemeye kalksak böyle bir senaryo ile karşılaşıyoruz. Neyse, yine de izleyip nasıl olduğunu görmekte fayda var.

katran-filminin-konu-ozeti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.